Styrelsen

Styrelsen

Här kan du läsa om styrelsen sammansättning.

Styrelsen i BRF Staren 1


Ordinarie ledamöter


Ledamot

Funktion och ansvarsområde


Anders Sätterberg


Starbovägen 23

162 72 Vällingby

anders@staren1.se

Telefon: 0708-150546


Ordförande

Juridiska frågor (köp/sälj och hyresavtal)

Kontaktperson för hyresgäster


Anders Sätterberg


Starbovägen 23

162 72 Vällingby

anders@staren1.se

Mobil: 0708-150546


Ekonomiansvarig, parkering

Per Boström


Starbovägen 30

162 72 Vällingby

per.bostrom@staren1.se


Sekreterare


Christian Jensen


Starbovägen 4

162 72 Vällingby

christian.jensen@staren1.se


IT Ansvarig


Magnus Selin


Starbovägen 28

162 72 Vällingby

magnus.selin@staren1.se


Fastighetsteknik

Suppleanter


Suppleant

Funktion och ansvarsområde

Hans-Ove Fritz


Rättar vigs väg 69

162 72 Vällingby

hansove@staren1.se


Suppleant

Andreas Sigeman


Starbovägen 11

162 72 Vällingby

andreas.sigeman@staren1.se



Suppleant/Markfrågor

Kontaktperson för hyresgäster

Joen Rey


Rättar vigs väg 89

162 72 Vällingby

Joen.rey@staren1.se


Suppleant/Assisterande Fastighetsteknik

Annsophie Runesdotter


Rättar vigs väg 85

162 72 Vällingby

annsophie.runesdotter@staren1.se



Suppleant




Revisorer

Revisor

Funktion och ansvarsområde


Ola Trané


BoRevision i Sverige AB

Vasagatan 46 2tr

111 20 Stockholm


Revisor


Jörgen Götehed


BoRevision i Sverige AB

Vasagatan 46 2tr

111 20 Stockholm


Revisorsuppleant